UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ pacjet( a może pacjent)- tak się składa, że często korzystam z pomocy szpitala i złego słowa nie powiem na warunki leczenia, pracę personelu. Pewnie można jeszcze usprawnić opiekę nad pacjentem obłożnie chorym. Bakterie "fruwają" w każdym szpitalu i trudno się z nimi walczy. Do higieny, ale pacjentów i pomieszczeń, z których korzystają można mieć wiele zastrzeżeń. Niekiedy po wizycie chorego w toalecie, trudno z niej korzystać. Salowa posprzątała, za godzinę podobna sytuacja. Na pracę dyrektora szpitala patrzycie przez pryzmat Jej działalności politycznej. Gołym okiem widać, że p. Gelert nieźle sobie na tym stanowisku radzi.

babunia