UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie jest tak żle. Trzeba tylko poprosić, że jak przyjdzie termin zabiegu to niech ekshumują. .. .. NFZ się ucieszy, bo bez znieczulenia będzie taniej. .. .podanie proszę pisać do dr Jędrusia. .. doktora atomowego !

bez1