UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardziej namieszać to chyba nie można było w tych uprawnieniach do kierowania czymkolwiek!!!! Nie można było zrobić, że po 18 roku życia zdajesz uprawnienia na wszystkie dwuślady z dużym uproszczeniem egzaminów na skutery do 50 cm3? Jednak jest to poruszanie się po drogach publicznych i jakąś wiedzę każdy kierujący powinien posiadać. Było by to czytelne i prosto dla wszystkich :)

yamaha