UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czekalam na Radka!!! cholera jasna, dla niego kupilam bilet! Organizatorzy to banda olewaczy, ktorzy za nic maja nie tylko widza, ale i wykonawcow. Czy to taki problem dogadac sie z dyskoteka obok, zeby RAZ W ROKU nie grali tak glosno?? To, ze nie bylo Radka i ze nawet o tym nikt nie uprzedzil,nikt za to nie przeprosil uwazam za karygodne i bede zadac zwrotu pieniedzy za wczorarszy bilet. Zaplacilam za cos, czego nie otrzymalam. To zwykle zlodziejstwo. Jestem wsciekla!
kobieta_23