UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Egzegeta: czytałam Twoje wcześniejsze komentarze i na pewno nie zaliczasz sie do tych ludków które miałam na myśli. A elbląskie noce są cudnym zakończeniem lata no i od nich odlicza się miesiące do "Czy to jest kochanie?"

Aleks