UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Aleks; ja tam jestem zadowolony, więc nie zrównuj mnie, proszę, z ludkami. A że "wychodzi" mi na to, iż Ty też patrzysz w kierunku optymistycznym, to w myśl sentencji: Powinno się raz dziennie przeczytać jakiś ładny wiersz, zobaczyć piękny obrazek, posłuchać przyjemnej piosenki lub porozmawiać z najlepszym przyjacielem. W ten sposób budujemy piękniejszą, bardziej wartościową część naszego istnienia. (Heinrich von Kleist) dedykuję Wszystkim pogodnym- i smutnym też -portelowiczom, ten oto adres http://isabel.republika.pl/orchidea.index.html
egzegeta