UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elblążanin, strona www.januszradek.pl nie ma jeszcze zbyt wiele do zaoferowania wyznawcom kultu Janusza (tak, tak - niektórzy sie za takich uważają), za to na stronie www.teatr-rozrywki.pl na forum o Radku "niewiernym" wstęp wzbroniony. Nie rozumiem ataków na Centrum, przecież żeby nie ci ludzie i zdobyci przez nich sponsorzy Elbląg byłby kompletnym dnem inteletualnym. Ale wiadomo, polscy ludkowie nigdy nie są i nie będą zadowoleni.
Aleks