UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przepraszam ale co nasz port miałby przeładowywać ? Przecież do tej pory głównym odbiorcą był Królewiec ( Kaliningrad ) Który potrzebował materiałów budowlanych przed MŚ. Rozumiem że prezes dołozy jeszcze parę milionów pozyskanych z tak okropnej Unii i pogłębi tor wodny, aby mogły wpływać do nas tankowce o wyporności ponad 400000 DWT???