UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@hd - A gdzie Ty widzisz błędy ortograficzne ? Bo czytam i czytam, chyba 4 raz, i jakiś nie widzę. .. A okulary mam. .. Można by się troszkę interpunkcji czepić, ale po co. .. Czep swojej baby - jak mawiał Pawlak.

Oh,purystasięznalał