UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Szanowni zwolennicy przekopu! niestety zorientowani dobrze w temacie mają bardzo podobne zdanie do autora artykułu. Ten od początku swojego istnienia zły pomysł kosztował nas dużą kasę (rozliczne ekspertyzy), a jego realizacja i utrzymanie jeszcze większą. Żerowanie na naiwności dobrych elblążan jest nieetyczne. W strategiach największych portów polskich nawet nie myśli się o porcie w Elblągu, a niestety wielkie kontenerowce, które dzisiaj obsługują przewóz ładunków, do nas nie wpłyną. I szanowni zwolennicy przekopu również łodziom turystycznym życzę powodzenia w slalomie pomiędzy tyczkami rybackimi na zalewie i DZISIAJ NIE KONTROLOWANYMI SIECIAMI KŁUSOWNICZYMI - bo PIS dał luz na Zalewie rybakom- swoim przyszłym wyborcom. A rybki nie ma! śledzi w tym roku nie było! A "głupi" ekolodzy ostrzegali, ale kto nas słucha. A będzie przekopik to już tylko wędkarz jazgarza złowi - ale pocieszam, że zupka z jazgarza bardzo smaczna :)
"głupia"ekoloszka