UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@LalekLa-wizualisto, Elbląg sie nie zmienia wizualnie??? gospodarczo zawsze był ogonkiem, jedyne pięć minut miał gdy był miastem wojewódzkim. Wypowiedz wojnę Gdańskowi, boć mierzeja należy teraz do pomorskiego. Wróbelek, czy wilczek mają tyle do gadania co pies na miedzy. Ty za to klepiesz nie mając bladego pojęcia -poczytaj gazety z pomorskiego, a wiele ci się rozjaśni.
sralek