UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
co za bzdury? to nie jest tak że Elbląg ma przyznaną z budżetu (choć może by się należało) jakąś rekompensatę, jakieś określone pieniądze które możemy wydać na co chcemy, może na lotnisko, może na fabrykę kapsli. Centralna władza nigdy nas nie rozpieszczała. Warmińsko-mazurskie było gwoździem do trumny. Każdy komu leży na sercu los Elbląga musi zrozumieć -trzeba chwytać każdą szansę, brać co dają, bo następnej szansy może nie być
Dan