UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elblag ma budzet 500mln zl i jak to bylo wykorzystane przez ostatnie lata to kazdy wie. Miasto jest bankrutem. I dziwie sie ze autor dalby 1mld za przekop do dyspozycji elblaskich radnych. Pewnie zbudowaliby jeszcze jedna sciezke rowerowa a reszte do kieszeni.