UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Logika wypowiedzi tak pokrętna, że aż strach budząca. Bycie agentem jest wątpliwe moralnie ale nie koniecznie nie pozwala być bdb naukowcem prof. Luks czy historykiem jak funkcjonariusz SB L. Słodownik - znawca historii Elbląga i okolic. Wiedza też jest zmienna i co dzień przynosi coś nowego. Nie warto mieć klapek na oczach.
zdrowiażyczę!