UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rany, on tak serio. Elblążanin? Na wstępie wiedział, jak zostanie odebrany. Droga redakcjo, daruj takie opinie mieszkańcom tego miasta. Potrzebujemy ludzi z pasją, wizjonerów. Przekop jest potrzebny, dla rozwoju turystyki i miasta. Koszty? Niech Polska coś dla tego regionu zrobi, aby mógł się rozwijać.