UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

.. .najlepiej to nic nie robić dla Elbląga. Wtedy sam "umrze", bez kosztów. Jestem zdruzgotany tym gdzie obecnie się znajdujemy w rozwoju gospodarczy. W ostatnim tygodniu, zmuszony sytuacją, pojechałem w okolice Rzeszowa. Nie byłem tam 15-18 lat. Z tych rejonów pochodzi część mojej rodziny. Od zawsze była to biedna Polska. Wyjazd do Elbląga traktowany był jak wyjazd na "bogaty zachód". Obecnie -- wstyd. To co zobaczyłem to odwrócenie sytuacji o 180 stopni. To my jesteśmy ubodzy z "zachodu". Stagnacja to mało powiedziane. Wręcz cofanie się w rozwoju i zubożenie elblążan w stosunku do tych okolic widoczne gołym okiem. Gdzie jesteście włodarze Elbląga?

Eeeeeee