UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.. .najlepiej to nic nie robić dla Elbląga. Wtedy sam "umrze", bez kosztów. Jestem zdruzgotany tym gdzie obecnie się znajdujemy w rozwoju gospodarczy. W ostatnim tygodniu, zmuszony sytuacją, pojechałem w okolice Rzeszowa. Nie byłem tam 15-18 lat. Z tych rejonów pochodzi część mojej rodziny. Od zawsze była to biedna Polska. Wyjazd do Elbląga traktowany był jak wyjazd na "bogaty zachód". Obecnie -- wstyd. To co zobaczyłem to odwrócenie sytuacji o 180 stopni. To my jesteśmy ubodzy z "zachodu". Stagnacja to mało powiedziane. Wręcz cofanie się w rozwoju i zubożenie elblążan w stosunku do tych okolic widoczne gołym okiem. Gdzie jesteście włodarze Elbląga?
Eeeeeee