UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Towarzyszu Babojc skad ta nienawisc do PiSu? Ja rozumiem ze wasz kandydat Balbuza co wybory przekazuje glosy POwcom zupełnie za darmo jako ich pozyteczny idyota? Przeciez u was w EKO to pelno pisowcow - gowinowiec Opaczewski, przez chwile Kowszynski z Pis sie tam krecil i mnostwo innej ukrytej opcji pisowskiej tam macie.