UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Używanie mózgu i funkcje państwowe powinny być nielegalne dla tych którzy wprowadzili takie patologiczne prawo. Dlaczego nikt nie krzyczy aby zdelegalizować papierosy i alkohol? To są w 100% narkotyki. Tytoń w przeciwieństwie do Marihuany nie daje kompletnie NIC. Marycha jest lecznicza w niektórych chorobach.