UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dla tego kazdy obywatel zalegajacy z mandatem ,nawet z komunikacji miejskiej, nie zadzwoni na milicjie jak bedzie w potrzebie, lub bedzie widzial sytuacje w ktorej ktos potrzebuje pomocy.BRAWO WY ... latwe sprawy do sciagania wychodza wam najlepiej, a jak juz w gre wchodzi dochodzenie, to gorzej.. Wlamy, kradzieze ,napady slabo wykrywalne .
Policjant MO