UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do wszystkich znawców powyżej... Polska firma z belgijskim już kapitałem ma 4-5 torfowisk w okolicy, które się powoli kończą. Kupili pola torfowe i sprowadzają "swój" torf do kraju, a dalej eksportują na zachód już zapakowany w worki. 90% komentujących to dekle. Wystarczy poszperać w necie, a nie pisać głupoty.

znafcatematu