UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie profesorze, to nie chodzi o to kiedy się zwróci, tylko czy to ma sens. Równie dobrze można wybudować ekspresówkę ośmiopasmową do Gronowa Elbląskiego, ale jaki to ma sens? A może znajdzie się jakiś profesor z "ekskluzywnej" EUHE i zaproponuje rozbudowę Elbląskiego lotniska do rangi międzynarodowego? Jaki w tym sens? Wszyscy chcą się do przekopu przypiąć bez głębszej analizy, "Bo port nam się należy!!!" Jest tyle obszarów w regionie gdzie te pieniądze można lepiej wykorzystać, albo nie zmarnować.
vvvvvvvvvvvvv