UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Policja jak zawsze naciągneła koszty bo miała zatrzymanego sprawcę, inaczej szybą była by warta top zł a to wykroczenie i brak podstaw do zatrzymania. Jak mi biblii szybę, po policjant powiedział, panie 600zl to przednia kosztuje nie boczną.

Golfik