UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cyt. "Mężczyzna bagatelizował zdarzenie. Tłumaczył policjantom, że wielokrotnie zdarzało mu się wybić szybę w aucie i nie ponosił z tego tytułu konsekwencji. " I tu tkwi problem, brak kary demoralizuje. Panie i Panowie prokuratorzy i sędziowie, weźcie się do pracy.