UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cyt. "Mężczyzna bagatelizował zdarzenie. Tłumaczył policjantom, że wielokrotnie zdarzało mu się wybić szybę w aucie i nie ponosił z tego tytułu konsekwencji. " I tu tkwi problem, brak kary demoralizuje. Panie i Panowie prokuratorzy i sędziowie, weźcie się do pracy.