UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dużo młodych ludzi zyje na karte rowerowa. Zyja tak po kilka lat i dłużej, i mnie to nie przeszkadza Znam małżeństwa slubne gdzie jedno jest pijakiem a drugie poszło = w tango, a dzieci plączą i szukana ojca lub matki, . Takie jest życie. W omawianym wypadku musialo dojść do dużej kłótni a druga osoba nie wytrzymała i użyła narzędzia śmierci nie zastanawiając sie co czyni nie raz człowiekowi nerwy puszczają i nie wie co czyni a opanowanie przychodzi po czasie

wiktor