UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dużo młodych ludzi zyje na karte rowerowa. Zyja tak po kilka lat i dłużej, i mnie to nie przeszkadza Znam małżeństwa slubne gdzie jedno jest pijakiem a drugie poszło = w tango, a dzieci plączą i szukana ojca lub matki, . Takie jest życie. W omawianym wypadku musialo dojść do dużej kłótni a druga osoba nie wytrzymała i użyła narzędzia śmierci nie zastanawiając sie co czyni nie raz człowiekowi nerwy puszczają i nie wie co czyni a opanowanie przychodzi po czasie
wiktor