UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nieszczęśliwa nazwa konkubent lub konkubina, dzięki słusznie minionej władzy PZPR - owskiej te określenie "wbiło" się w nasze umysły jako patologia. Ja sam żyłem przez pewien czas w konkubinacie i ten czas uwazam za najszczęsliwszy w swoim życiu, po ślubie już tak kolorowo nie było - weszły sprawy spadkowe itp.