UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Głupszego komentarza już dawno tu nie było. .. .Ile jest małżeństw, tych połączonych sakramentem kościelnym, gdzie w domu jest przemoc fizyczna, seksualna i psychiczna, ale kościół nie pozwala na rozwód a wszelkie "mohery" tylko palacami odgrażają, ze nie wypada męza zostawiac, bo Bóg tak chciał i tym podobne bzdury. Jak sie mówi, ze ktos ma partnera/partnerkę to nikt sie nie czepia, ale jak ktoś powie mam konkubenta/konkubinę to już patologia???
Liściem