UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
niewatpliwie pas starowy nie zaszkodzil by rozwojowi Elblaga. Jednak widze to w "czarnych chmurach". Projektem maja sie zajac ci sami ludzie, ktorzy od ponad dwudziestu lat sprawuja wladze w miescie i sa winni upadku Elblaga. Dla elblaskich bezradnych problemem jest wybudowanie ronda za 3mln a co dopiero mowic o inwestycji rzedu 30 mln. Od nas elblazan zalezy czy Elblag bedzie sie rozwijal. Dlatego w najblizszych wyborach samorzadowych musimy posprzatac w Ratuszu i wybrac odpowiednich ktorzy beda dbac o rozwuj miasta. najlepiej bezpartyjnych fachowcow. Ikar.