UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiscie ze oszustom nalezy sie kara. Ale tez co ma do tego 70 czy 80lat???? To jest po prostu naiwnosc ludzka. Skoro oszusci dzwonili do tych osob to nic je nie tknelo zeby poinformowac innych bliskich ze cos zlego sie stalo i policjanci chca pieniadze?