UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dokladnie,ofiary same sobie sa winne. Malo tego, ofiarami zazwyczaj nie sa przypadkowi ludzie a tacy o ktorych oszust cos juz wie. Ostatnio moja starsza sasiadka chwalila sie ile ma pieniedzy na koncie odlozonych. Ja jestem uczciwa, ale innej osobie jak sie pochwali to nie wiadomo czy nie pojdzie to droga "gluchego telefonu" i nie znajdzie sie ktos kto oszuka ta sasiadke np metoda na wnuczka. Po co to sie chwalic ile ma sie pieniedzy w domu czy na koncie.