UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Albo będzie dodatek graniczny rzędu min. 1000 zł dla pracujących na 2 i 4 grupie w systemie zmianowym albo możecie zamykać placówki!!!! Nikt nie chce tu juz pracować a już pracujący będą się masowo zwalniać!!!