UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy w końcu akcje wieś tzn. przyelblaskie miejscowości, czyżby Policja miała obywateli mieszkających na wsi po prostu w czterech literach. Trzeba będzie chyba poprosić komendanta wojewódzkiego, aby wstawił się i "poprosił" komendanta z Elbląga o większe zainteresowanie się tematem obywateli mieszkającymi poza miastem.