UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem, czy u nas naród taki jakiś tępy czy co? Przecież takie lewe podłączenia mogą się tragicznie skończyć a tu piszą barany te kretyńskie komentarze. Nie ma pobłażania dla takiego postępowania jeszcze przez takiego gówniarza pseudo-elektryka !!!!!.