UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Suchacza turyści nie zwalą się, bo nie ma do czego. Sama plaża wystarczyłaby, ale kto ją przygotuje? Nie wiem, czy do dziś sprzątnięta te cementy po durnym "las palmas dyskoteka" sprzed kilku lat. A plaża to teren wyprowadzania psów przez co więcej tam psich odchodów, kapsli i szkła niż piasku. W Tolkmicku kiedyś było lepiej, pewnie nadal jest. Jednak te małe miejscowości typu Suchacz to alternatywa dla mniej zamożnych osób, które tanim kosztem instalują się na marnej plaży nad Zalewem. Ceny w sklepach też mają niższe niż w prawdziwych kurortach. Jednak o to bym się nie martwił. Głębokość wód jest prawdziwym problemem i mam nadzieję, że można coś z tym zrobić. .. skutecznie. Inaczej cała przekop może nie wypalić. A szkoda. ..

VN