UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PiS nie wykona przekopu. Im nie chodzi o to żeby go wykonać, tylko żeby ciągle go obiecywać. Nikt o zdrowych zmysłach nie wyłoży miliarda złotych na kompletnie nieopłacalną bzdurę. Geografii nie oszukasz. I jeszcze niepełnosprytny radny Pruszak bredzący o "centrach logistycznych". Panie radny/przewodniczący, centra logistyczne to buduje tylko prywatny kapitał i tylko tam gdzie mu się opłaca. Jeszcze nie widziałem żeby państwo zbudowało efektywne centrum logistyczne.
JesusAlvaro