UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@klik - Ta impreza odbyła się bardziej przy okazji kampanii, niż samego projektu. Brak Wilka? Bo on już jest politykiem na poziomie warszawki, nie lokalnym. Spokojnie, za 2 lata przyjedzie żebrać o głosy. .. O wymądrzaniu się ludzi z POPSLD lepiej nie wspominać, bo nikt tyle nie zrobił przeciw przekopowi, co oni.

VN