UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

policja powinna takiego boksera zgłosić do prokuratury za znęcani się i takiego boksera dać na profilaktykę umysłową, bo taki bokser może zatruć życie rodzinie na wiele lat, skoro Polska-jest państwem pro rodzinnym, bo, ,złożyli politycy taką deklarację więc powinni się z niej wywiązać, rodzina taka powinna być otoczona psychologiem rodzinnym, u nas zapewne za 100 lat cywilizacja dotrze, ,tym bardziej, że coraz więcej jest tej bezkarnej przemocy boli to, że są dzieci, które nie powinni cierpieć, ,czasem dorosłym nim założą rodzinę odesłałam do psychiatry na testy nim założą rodzinę, gdyż żaden czas nie daje powodu by się znęcać nad rodziną, ,robią to tylko najpodlejsi tchórze

grace