UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@prohibicja - Jak to za co? Za nic. Robił dilerkę, może reszty się pozbył, a może nosił tylko taką ilość, żeby nie ryzykować większych wyroków. .. Co nie zmienia faktu, że został zatrzymany za posiadanie pojedynczej działki narkotyku dużo mniej szkodliwego od legalnego narkotyku (tytoń) pójdzie siedzieć. .. .Loby narkotykowe (to podziemne) dba żeby interes był dochodowy. Inaczej już dawno takie używki by zalegalizowano.

VN