UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@no..cóż... - kolego "no. .cóż" - a znasz Ty taki przepis zabraniający wyprzedzania na przejściu dla pieszych i bezpośrednio przed nim? Polscy kierowcy mają totalnie wyj*bane na ten niezwykle ważny przepis. W cywilizowanych krajach kierowcy mają jeszcze trudniej, bo tam pieszy ma pierwszeństwo już przed pasami, a mimo to potrąceń jest o wiele miej. A wiesz dlaczego? Bo tam każdy pilnuje tego arcyważnego przepisu i żadna ameba umysłowa nie tłumaczy innym, że przy potrąceniu pieszego winny jest kierowca przepuszczający, a nie ten, który potrącił bo miał wszystko w d*pie.

Zennon.