UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oczywiście że śmieszna - powinni mu najpierw wydłubać oczy, potem odrąbać ręce i nogi(na żywca - a co) a na końcu poćwiartować resztę i nakarmić psy. .. .lepiej teraz brzmi??? Uważam, że winę za to ponoszą ci kierowcy co wiedzą i widzą, że ich zatrzymanie się spowoduje właśnie taką sytuację. To jest podpuszczanie (a nie ustępowanie pieszemu pierwszeństwa) pieszego do wejścia na przejście skoro widzę w lusterku, że obok przejedzie samochód. Bardzo często spotkałem się z taką sytuacją jadą dwa samochody obok siebie na sąsiednich pasach - za nimi nie ma żadnego i nagle jeden hamuje - i wpuszcza pieszego a drugi jedzie - i nieszczęście gotowe.
no..cóż...