UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To dobrze by było żebyś jeszcze "znizyl" się do mojego poziomu rozumienia tego co czytasz wtedy nie musiałbym Ci tłumaczyć tego co pisze. Poza tym jak widzisz pod komentarzami to ja zbieram + a Ty - więc chyba jednak w Twych sądach i postrzeganiu rzeczywistości jesteś osamotniony. Pamiętaj, że czasem lepiej się nie odzywać i być posadzonym o bycie idiota niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości :)
a