UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@sdsd - do 'sdsd', Przecież same aplikowały tam o pracę. Na rozmowie o pracę wyraźnie informuje się kandydata o możliwych (niskich) zarobkach i każda o tym dobrze wie! Dopiero po podpisaniu umowy o pracę wynagrodzenie im nie pasuje, co oznacza, że kłamały na rekrutacji (że wynagrodzenie im odpowiada). Umowa o pracę to DOBROWOLNA umowa 2 stron!!! Nie pasuje Ci, to nie podpisuj !!! Absolutnie karygodne jest niedopełnienie obowiązków pracowniczych zasłaniając się stwierdzeniem że: pracodawca mało płaci, to ja mam gdzieś moje obowiązki służbowe. Szanowna pracownico mops, jeśli uważasz że Twoje wynagrodzenie jest zbyt niskie do zakresu obowiązków, złóż wypowiedzenie i odejdź. Nie oszukuj pracodawcy, siebie i klientów.