UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gówno prawda, że mopsiary nie miały sygnałów. Zawsze się tak tłumaczą. Na jaki sygnał one czekają? Pewnie na formalne zgłoszenie na piśmie bo na inne nie reagują. Kiedyś na zgłoszenie telefoniczne mopsiara odpowiedziała: "proszę nie przesadzać, czy to jakaś zemsta - ten telefon?" Pół roku później było już bardzo źle i za późno. Także, piepszenie o braku sygnałów to jest stara śpiewka.