UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeszcze teznie powinny byc w elblagu. To rewelacyjne miejace dla odpoczynku I zdrowia. W elblagu klimat morowy wiec takie teznie to wybawienie dla mieszkancow w kazdym wieku, starszych I dzieciaczkow. Codziennie godzina spaceru w tezniach I jestes jak Nowy. Gizycko ma super teznie, wokol bezplatne parking, silownia na powietrzu, place zabaw dla dzieci itp.

kazi