UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie do konca łagodny wyrok zobaczcie wyjdzie bd mial 44 lata do pracy go nikt nie przyjmie niczego sie niedorobi nawet altanki zeby mial gdzie spac wyjdzie i co?? Skonczy jako bezdomny bez niczego bez rodziny ktorej nie zalozy gdzies pod plotel lub na dworcu to bedzie prawdziwa kara.