UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To że poznańscy policjancie złapali złodziei rozumiem ale żeby podpinać się pod sukces i pisać o niewyobrażalnym sukcesie elbląskiej policji która podała suche dane o przestępcach z bębna tego nie pojmuje. Święta idą a na premie trzeba zarobić. Czekamy na zmasowane łapanki policji o charakterze zbrojnym na kierowców, pieszych i rowerzystów również z posiłkami z "olsztyna" jak co roku w grudniu.

Balbiniarz