UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To że poznańscy policjancie złapali złodziei rozumiem ale żeby podpinać się pod sukces i pisać o niewyobrażalnym sukcesie elbląskiej policji która podała suche dane o przestępcach z bębna tego nie pojmuje. Święta idą a na premie trzeba zarobić. Czekamy na zmasowane łapanki policji o charakterze zbrojnym na kierowców, pieszych i rowerzystów również z posiłkami z "olsztyna" jak co roku w grudniu.
Balbiniarz