UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dlatego nikt do policji nie chce iść, kandydatów już szukają na pośredniaku a kryteria zaniżyli jak do naboru w firmie ochroniarskiej w supermarkecie. Z resztą nikt ambitny w ich szeregi z taką paskudną reputacją nie wstąpi.