UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pewnie brak radiowozów, co dostaną to zniszczą. komenda wojewódzka ma oko na elbląską pod tym względem i daje im jakieś parchy bo nowych nie dostaną. Dostaje Ostróda, Iława, Giżycko ale nie Elbląg bo nie szanują.