UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak dla mnie śmiech na sali łapanie na takich drogach. Chyba proste, że jeżeli droga ładna i pusta to można pojechać a szczególnie na takich długich odcinkach! Ale niech wyjedzie taki niedzielny kierowca i tnie sobie te 40 a potem wypadki przez nieostrożną jazdę