UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Biegając do Bażantarni można było policzyć na palcach obu rąk ile razy otwarty był park linowy. Tłumów tam nie widać. Narciarzy więcej niż piłkarzy - wolne żarty. 200 tyś to żaden klub z miasta na oczy nie widział. Zajęcia dla triatlonistów i biegaczy - czekam na konkrety . To wreszcie czym się to stowarzyszenie zajmuje ? Bo mam wrażenie że wszystkim i niczym. To że taki obiekt jest potrzebny nie podlega dyskusji , ale sposób w jaki otrzymaliście dotację na 3 tygodnie działalności kosztem innych stowarzyszeń budzi niesmak.

777