UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Stowarzyszenie Propagowania Pływania z Delfinami, będzie propagować plywanie z delfinami, w ramach projektu organizowane będą ogniska z pieczeniem kiełbasek i chodzenie po lesie, potrzba 200 tys zł plnie, Pan prezydent na pewno da bo lubi delfinki i jest aby mieszkancy miasta z nimi pływali jak najczęściej

nowy b neficjent